26 Eylül 2013

Türk Telekom Kablo Yenileme!

Mahalledeki telefon kutusuna fiber kablo takıldıktan sonra İnternet'im kopmaya başladı daha önceden hiç sorun olmuyordu sadece bir kere daha önceden bize gelen kablonun kutuda temassızlık olduğu için telefon tamamen kesilmişti. Fiberin gelmesiyle,snr değeri yükselmesine karşı sabit değil 19-25 dB arası gidip geliyor, arada kopmalar oluyor.

*Bana ait kısımı hallettim(evimden apartman girişine kadar olan kabloyu cat6 kablosuyla yenilettim bağlattı noktalarını kontrol ettirdim)
*TTNET'e yönlerdirmeyin, TTNET Tük Telekom'un işi dedi.
* Üst komşumun snr değeri 30dB ve sabit hiç oynamıyor.
Mahalle kutusu-apartman girişine kadar olan kabloların yenilenip kontrol edilmesini ve portun yenilenmesini istiyorum.

Mustafa 931 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 30 Eylül 2013

    ne Türk Telekom ne de ttnet den mail gelmedi

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön