22 Mart 2013

Türk Telekom İzmir Merkezde Telefon Hattı Bağlanamıyor!

2 hafta önce Ttnet yalın internet başvurusu yaptım. 2 gün içinde telefon hattı çekilip adsl hizmetini sağlayacaklarını söylediler. Ancak bir "sistemsel" sorun nedeniyle daireye telefon hattı bağlanamıyor.Bu "sistemsel" sorun genel müdürlüğe bildirilmiş ve bana ilgilenen telekom çalışanının verdiği cevap ; "1 ayda da düzelebilir, 1 yılda da, hiç te düzelemeyebilir..." ve "başka firmalarla da görüşün" oldu.

Ne yazık ki hat olmadan başka firma ile de görüşemem. Binanız yeni mi diye soruluyor hayır bina 30 yıllık ve İzmirde merkezi bir yerleşim yeri ve cadde üstü! Tüm dairelerin telefon hattı var ama ben "sistemsel" sorun yaşıyorum. Sanırım biz size döneceğizden başka bir cevap ta alamayacağım

Onur 41 Okunma

Cevaplar

  • Onur25 Mart 2013

    hayır kesinlikle görüşülmedi bu kadar da olmaz cevapları yapıştırıyorlar rastgele

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön