23 Mart 2013

Türk Telekom Israrcı Kampanya Tanıtımı!

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri tarafından hem cep hem de ev telefonu üzerinden kampanya tanıtımı amacıyla sürekli rahatsız edilmekteyim.Temsilcilerine defalarca bilgi almak ve rahatsız edilmek istemediğimi belirtmiş olmama rağmen bir sonuç elde edemedim, ısrarla aramaya devam ediyorlar.

Kuruma, hukuki süreci başlatmadan önceki son uyarımı şikayetvar.com üzerinden yapıyorum. Herhangi bir şekilde kampanya tanıtımı vb. konulardan haberdar etmek adına ev ya da cep telefonundan rahatsız edildiğim takdirde kurum ile birlikteliğimi sonlandırmanın yanı sıra hukuki yollara da başvuracağımı belirtir, gereğinin yapılmasını talep ederim.

Yağmur 126 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mart 2013

    Sayın Yağmur Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön