04 Eylül 2013

Türk Telekom İşlem Başvurumuzu Almıyor!

Türk Telekom Antalya Elmalı Şubesine bir haftadır hat işlemi için başvuruya gidiyoruz ve "personel izinli işlem yapacak kimse yok" denilerek geri gönderiliyoruz. Türk Telekom anlaşmalı Akar İletişim de her defasında "sistem yoğun işlem yapılmıyor" bilgisi vererek bizi geri çeviriyor.

Telekoma mail yoluyla ve çağrı merkezi yoluyla ulaştım dikkate alınmadım. Hat işlemini 2 gün içinde gerçekleştiremezsem 88 TL zarara uğrayacağız. Personel izinli gerekçesiyle ilçede bütün işlemler durmuş vaziyette umarım hemen çözüme kavuşur.

Ali 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Ali Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yılmaz Anıl ŞEN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön