10 Eylül 2013

Türk Telekom İş İptale Gelince Her Şey Değişiyor!

Şikayette bulundum. Mağdur olduğumu ilettim. Aldığım cevap benden aldıkları imza varmış hiçbir şey yapamazmışım. Ben yine söyleyeyim durumu, art niyet var mı yok mu siz karar verin. 1 yıl önce İptal etmek için gittiğim ve iptal ettiğimi sandığım Telekom ofisinde personel dondurma işlemi yapmış 6 ay sonra tekrar açıkmış 8 tane fatura çıkmış faturalar ile ilgili hiçbir bilgi verilmeden bana yasal işlem başlatılacak diye mesaj geldi. Durumu öyle fark ettim.

1. 2. fatura ödenmediğinde borç bilgilendirmesi yapsalar yine zoruma gitmez. Tekrar gider öder kapatırdım. Böyle büyük bir firmanın müşterilerini bu duruma getirmeleri hiç hoş değil. İş iptale gelince her şey değişiyor.

Ali 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Ali Nail Bey , Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön