06 Nisan 2013

Türk Telekom İptal!

Türk Telekom Kurtköy'den yapmış olduğum tv bu 20 mbit internet üyeliğim. hattın bulunduğu alan santrali desteklemediği için sistem otomatik olarak iptal etmiş. fakat bilgisi tarafıma verilmedi. yaptırmış olduğum kart ve ilanlar çöpe gitti. hat bağlantısı yapmaya gelindi fakat hizmet iptal olduğu için yapılamadı.

Tekrar Telekom ofis ile yaptığım görüşmede bu bilgi tarafıma verildi. tekrar telekom ofise gittim. firmam ile Telekom ofis arası 20 km ve ben her seferinde işimi bırakıp gidiyorum. son olarak telefon hattı bağlandı fakat şimdide internet yok. müşteri hizmetlerini aradığımda internet hizmetiniz iptal edilmiş bilgisini alıyorum. benim bilgim haricinde nasıl bu iptal gerçekleşiyor.

Ahmet 39 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet 18 Nisan 2013

  telefon internet açıldı çok şükür fakat tivibu halen bağlanmadı. uğradığım zarar ziyan da cabası. artık zarar faturası elime geldiğinde mahkeme kanalı ile işlem yapacağım. TTNET bu durumu pek önemsemedi anlaşılan.

 • Ahmet 10 Nisan 2013

  bırakın artık tirübünlere oynamayı almışsınız otomatik cevaplamaya müşterimizin isteği.hangi isteğimi yerine getirdiniz.yada benim şikayetime istinaden kaç kez arayıp bilgi aldınız.birde cevap yazıyorsunuz müşterimizin isteği. doğru 10 günde tamamlanan telefon hattı.verilen yanlış numara ve iptali. uğradığım zarar ziyan. çektiğim sıkıntıda cabası.bunun neresinde müşteri memnuniyeti ben göremedim. gören var mı. ? şimdi bu mesaja da cevap gelecek müşterimizin isteği ile başlayan.

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ahmet 09 Nisan 2013

  firma kontrolleri yaparken ben bir haftadır.internet kullanamıyorum.hiçbir çalışma yapamıyorum. bugun itibari ile internetiniz açıldı msj geldi. fakat yine internet yok ve çağrı merkezi arıza kaydı oluşturdu. arıza santralden kaynaklandığı bilgisi verildi.parayla rezil olmak böyle birşey sanırım. her aramada yaptığım görüşme bedeli. telekoma gidip geldiğimde harcadığım zaman ve yakıt masrafı.altı üstü bir telefon ve internet hattı istedim. bir hafta sürecek kadar ne var bunda anlamış değilim.atomu parçalarına bölün demedimki. türk telekom gibi bir firmadan bu performansa pes doğrusu.ivedi bir şekilde mağduriyetimin çözümlenmesini talep etmekteyim.yeter bir haftadır peşinde koştuğum.

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön