10 Nisan 2013

Türk Telekom İnternetten Ödeme Kabul Edilmediği İçin Hattım Kapatıldı!

212873**** numaralı sabit hattın kullanıcısıyım. 21.02, 21.03 ve 21.04.2013 son ödeme tarihli faturalar bankadan talimatlı olmalarına rağmen ödenememiştir. Tarafıma, ödenmemiş fatura ile ilgili herhangi bilgi verilmeden hattım kesilmiştir.

Türk Telekom ile görüşme sağladığımda telefondaki yetkili, sistemlerindeki 3 aydır süregelen arızayı kabul ederek, teknoloji çağında olmamıza rağmen ödemeyi elle yapmam konusunda akıl vermiştir.

Türk Telekom'un sistemlerindeki arızayı ivedilikle düzelterek, gecikme bedeli olmaksızın ödememi kabul etmesini, hattımı ceza olmaksızın görüşmeye açılmasını ve müşteri temsilcilerine müşteriler ile doğru diyalog kurma konusunda eğitim vermesini arz ederim.

Nihat 72 Okunma

Cevaplar

  • Nihat 10 Nisan 2013

    Gecikme bedeli dahil mükellef olduğumuz faturaları OHM kanalıyla ödeyebildim. Gerekli kontrollerin yapılmasını, mağduriyetimden doğan gecikme bedeli ve hat açma/kapama bedelinin düşülerek hattımın bir an önce açılmasını arz ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın Nihat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Şikayetvar.com aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeynep GÖR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön