05 Aralık 2013

Türk Telekom İnternette Mydana Gelen Kopmaların Giderilmemesi!

4 aydır kulanmış olduğum daha doğrusu kullanamadığım Ttnet fiber internet sürekli kopuyor bazen gün boyu hiç çalışmıyor.Defalarca müşteri hizmetlerini arayıp anne babamdan daha çok arayıp arıza kaydı bırakmama rağmen sorun bir türlü kalıcı olarak çözülemedi.

Sürekli olarak ekipler eve gönderildi deniliyor ama ekibi görme şerefine bir türlü nail olamadık.Nasıl Türkiye'nin en büyük firması olduğunu iddia edebiliyor dahada şaşırıyorum. Kurumsallığın s' si yok bu şirkette.İki müşteri temsilcisininin söyledikleri birbirini tutmuyor.Kanımca aynı firmada çalışmıyorlar galiba.Bıktım sıkıldım 2 günde bir aramaktan

Özcan 45 Okunma

Cevaplar

  • Özcan 07 Aralık 2013

    96 saat sonra bi problemi çözdünüz şimdilik öyle görünüyor dur bakalım tebrikler

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön