01 Kasım 2016

Türk Telekom İnternet Yok Müşteri Hizmetleri Sanki Benimle Dalga Geçiyor!

30.10.2016 tarihinde saat 12 civarlarında internetim kesildi bunun üzerine standart reset atma gibi işlemleri uygulandıktan sonra müşteri hizmetlerine ulaşmaya karar verdim aradığımda telesekreter benim numaramı tanıdığı için hattımı kontrol edip bölgesel bir arıza olduğunu söyledi. Bunun üzerine müşteri hizmetlerine ulaşıp bu arızanın ne zaman düzeleceğini sordum karşımdaki arkadaş bölgesel bir problem yok sorununuz bireysel sizin için bir arıza kaydı oluşturalım dedi bende ısrarla neden telesekreterin böyle dediğini sordum oda arıza vardı düzeltildi internetinizin gelmesi gerek dedi ve arıza kaydını oluşturdu.

Ertesi gün tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda telesekreter hattımı kontrol ettiğinde hala sorunun bölgesel olduğunu söylüyor ve müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalıştığımda arızanın kontrol ediliyor diyor çalışma sürüyor diyor ve hiçbir şekilde bir insanla görüşemiyorum.

Buğra 295 Okunma

Cevaplar

  • Buğra 31 Ekim 2016

    Buradan devam edeceğim madem bölgesel problem var o zaman neden müşteri hizmetleri yok diyor bu firmanın birimleri arasında herhangi bir iletişim yok mu ya da arıza var arkadaşlarlarda internetin ne zaman geliceğinden bir haber insanları oyalamak için bu yolumu bulmuşlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön