30 Ocak 2014

Türk Telekom İnternet ve Telefon Hizmeti Vermiyor!

Bundan 4-5 ay önce internet nakil işlemi yaptırdım fakat taşındığım bina yeni olması sebebi ile telefon/internet alt yapısı bulunmamakta bu sebeple bende internetimi iptal ettirmek zorunda kaldım fakat internet ve telefon hizmetinden yararlanmak istiyorum bunun için tekrar başvuruda bulundum fakat tek kişi için hizmet verilemeyeceği hizmetten faydalanmak için belirli bir çoğunluğun talepte bulunması gerekliliği söylendi dosyalar beklemekteymiş ?

Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradığında böyle bir şeyin olamayacağı bir kişi bile başvuruda bulunsa hizmetin verileceği söylendi. Sözün kısası 2014 yılında şehrin göbeğinde internet ve telefon hizmetinden yararlanamıyorum ilgililere duyurulur.

Engin 66 Okunma

Cevaplar

  • Engin 03 Şubat 2014

    müşteri hizmetleri olumlu cevaplar verirken Çerkezköy Türk Telekom bir o kadar ilgisiz.

  • Engin 03 Şubat 2014

    Türk Telekom yetkilileri sonraki gün dönüş yaptı en kısa zamanda sorununuzu çözeceğiz, ilgili merciler haber verilecektir dediler ama bir hafta geçmesine rağmen hala sorunum devam etmekte. düşüncem şudur ki sadece lafta hizmet var uygulama sıfır. (hizmet almak istiyorum)

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Sayın Engin ÇOBAN, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön