10 Eylül 2015

Türk Telekom İnternet ve Telefon Hizmeti!

30.08.2015 tarihi itibariyle dondurma sürem doldu. Telefon ile internet hattımın şu an oturduğum adreste Türk Telekom alt yapısı olmadığından aynı tarihte iptal işlemleri için şubede evrakları doldurdum. Üzerinden 10 gün geçti fakat konu ile ilgili tarafıma hiçbir bilgi verilmedi, bununla birlikte 28,75 lira internet faturası kesildi. Firmadan ve çalışanlardan şikayetçiyim.

Atilla 38 Okunma

Cevaplar

  • Atilla11 Eylül 2015

    30.08.2015 tarihi itibariyle dondurma sürem doldu. Telefon ile internet hattımın şu an oturduğum adreste Türk Telekom alt yapısı olmadığından aynı tarihte iptal işlemleri için şubede evrakları doldurdum. Üzerinden 10 gün geçti fakat konu ile ilgili tarafıma hiçbir bilgi verilmedi bununla birlikte 28,75 lira internet faturası kesildi. Fİrmadan ve çalışanlardan şikayetçiyim.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2015

    Sayın Atilla Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Burcu POLAT Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön