03 Haziran 2014

Türk Telekom İnternet Port Hattını Boşaltmıyor!

Geçen hafta pazartesi gece, 444 0 375 numaralı TNET'i arayarak internetimi telefon üzerinden kapattırdım. Ertesi gün ıslak imza vererek internetimi tamamen kapattırdım. Yeni bir hizmet almak için başka bir firmaya başvurdum. Üzerinden bir hafta geçmesine rağmen internet portum boşaltılmamaktadır. 444 1 444 numaralı Türk Telekom numarasını arayarak ev telefonuma bağlı internet portumun neden boşaltılmadığını sorduğumda tarafıma bilgi verilmedi. Türk Telekom'un internet portumu kapatmaması nedeniyle başka bir firmadan hizmet alamamaktayım. Mağduriyetimin bir an önce giderilmesini istiyorum. Türk Telekom'un internet portumu boşaltmamasından şikayetçiyim.

Hatice 400 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön