31 Ekim 2016

Türk Telekom İnternet Nakil Talebi Askıda Alınıyor!

16.08.2016'da müşteri hizmetlerinde oluşturulan nakil talebi yüzünden şuanda internetim beklemeye alınmış durumdadır. Oluşturulan nakil talebi sonrasında internet bağlanmış ve 11.10.2016'da kadar kullanılmıştır. Ancak talep sistemden düşündüğünden dolayı yaklaşık iki ay sonra interneti beklemeye alınmıştır. Bununla ilgili 11.10.2016'da 74270*** nolu şikayet oluşturulmuş ve aradan 17 gün geçmesine rağmen sorun çözülememiştir.

Müdürlükte ki çalışan görevlilerin kaba tavırları vardır ve ''istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz'' denilmektedir. Şuan da Telekom'dan kaynaklı bir problem olmasına rağmen hiçbir şekilde muhatap bulunamamak ta ve sorunun çözülmesi için ise hiçbir şey yapılmamaktadır. Yaklaşık 10 yıldır müsterihim ve böyle bir iş, başı boşluk görmedim. Sorunumun en kısa surede çözülmesini bununla ilgili tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Yunus 129 Okunma

Cevaplar

  • Yunus 14 Kasım 2016

    Şikayetim le ilgili hala cevap alinamamistir. Sorunum giderilmesi. 30 günü geçti ve hala internetim yok. Türk Telekom artık benim için bitmiştir. Böyle de kurumsallık olmazz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön