27 Nisan 2013

Türk Telekom İnternet Mağduruyum!

Kasım ayında adres değişikliği durumundan dolayı internet ve adsl aboneliğimin naklini yeni ikamet adresime istedim fakat türk telekom merkezinde bana; bulunduğum yerde internet şebekelerinin olmadığını ve 2 ay süreceğini belirttiler. fakat aradan 6 ay geçmesine rağmen hiç bir faaliyet yok ve bilgilendirmede yok. Yan apartmanda internet altyapısı olup da 2 metre yanındaki yerde nasıl internet alt yapısı olmaz bunu anlamak mümkün değil. televizyon reklamlarında dağlara bayırlara fiberoptik internet çekildiğini görüyoruz fakat biz şehir merkezinin göbeğinde olmamıza rağmen hizmet alamıyoruz ve bilgilendirilmiyoruz. bu duruma ivedilikle bir çözüm bulunmasını istiyorum.

Onur 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön