27 Ekim 2016

Türk Telekom İnternet Bağlantısını Bilgi Vermeden Kesiyorlar .

Gaziantep merkezde 4,5Gdestekli bir konumda ikamet ediyorum. 26.10.2016 tarihinde saat 11.10' da internet kesintisi yaşadım. Şahsi bir sıkıntı sanıp müşteri hizmetlerini aradım, ancak telefonda isminin s*** olduğunu söyleyen müşteri temsilcisi, internetin tüm Türkiye'de kesik olduğunu, yapacak bir şey olmadığını söyledi. Böyle bir internet kesintisi yapılacağı tarafıma daha öncesinden beyan edilmedi.

Seç full+full kampanyası dahilinde faturalı hattımın sınırsız internet paketi olmasına rağmen, acil internete girmem gerektiği halde internete girmedim ve mağdur edildim. Tüm bunların üzerine müşteri temsilcisi bana saygısızca davrandı. Türk Telekom'un bu tutumundan ve kafasına göre interneti kesmesinden şikayetçiyim!

Saltuk 256 Okunma

Cevaplar

  • Saltuk27 Ekim 2016

    Bugün Türk Telekom tarafından arandım. Görüşme kayıtları dinlendiğinde müşteri temsilcisinin bir hatası bulunmamış. Müşteri temsilcisi bana sınırsız internet kullanım hakkım olduğu halde 2 GB kullanımı aşarsam internet kullanımımın ücretlendirileceğini söyledi. Ses kayıtları dinlenmiş ama bir kusur bulunamamış. Aynı kayıt üzerinden bir daha inceleme açılamıyormuş! Türk Telekom'un sorumsuzluğundan ve yanlış beyan vermesinden şikayetçiyim!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön