27 Eylül 2013

Türk Telekom İnternet Bağlantısı Kurulmadı!

Türk Telekom, hala geçmişte kalmış. Bilgi teknolojileri çağında olduğumuzu düşünürdüm ancak apartmana kutu bağlanması (internet bağlatabilmek için) 2 ay oldu gerçekleşemedi ve ta yılbaşından sonra ancak yapılabilirmiş. Bu ne ya apartmanı yeniden inşa edin demiyoruz, internet alacağız diyoruz, abone olmak istiyoruz diyoruz.

Bize dendi ki (müdürlük tarafından) apartman sakinleri olarak hepiniz ayrı ayrı dilekçe doldurun ki işlem hızlansın ve bunu yaptık. Çok merak ediyorum ya tek daire olarak dilekçe verseydik bir sene mi sürecekti bu kutu ya da her nasıl tanımlanıyorsa o şeyi bağlamak. Çok garip bir durum. Sanırım teknolojik hız henüz Türk Telekom tarafından yakalanmamış.

Reyhan 70 Okunma

Cevaplar

  • Reyhan25 Aralık 2013

    Türk Telekom'u esefle kınıyorum...Denilen yapıldı yeni yıla kalır denmişti müdürlükte ve gerçekleşti, ne kadar hızlı çözüm bulduüunuz problem çzödüğünüz ortada. Temmuz'da yapılan bir başvuru için ancak 6-7 ay geçtikten sonra mı çözüm bulabiliyorsunuz? Gerçi yeni yıl sonrasında da çözüm getireceğinizden endişe duymaktayım. Sektörün tekeli olma durumundan mı kaynaklı bu rahatlık? Acaba ne zaman internet bağlanabilmesi için apartmanımıza kutu bağlayabileceksiniz?

  • Reyhan02 Ekim 2013

    Merhaba Kader Hanım, Cevabını ve ilgi için teşekkür ederiz, ancak sorunumuz hala çözülmedi. Çözüm beklemekteyiz. Bilgilierinize. Saygılarımla,

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın Reyhan Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön