30 Ağustos 2013

Türk Telekom İnternet Bağlantı Hızı Çok Düşük!

Ben 8 megabite kadar sınırsız net paketini kullanıyorum yıllardır. Ama gel gelelim şu son 6 ayda ne zaman indirme yapsam internet hızımı kesiyorlar aylık 60 TL para veriyorum ben bu netin hızı için, gel gelelim fiyaskoya, bak aylık 25 TL veren 4 megabit internet kullanıcıları bile benden hızlı indirme gerçekleştirirken ben yerimde sayıyorum. Bu haksızlık değil de nedir. Derhal eski internet hızıma kavuşmak istiyorum.

Okan 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön