04 Eylül 2013

Türk Telekom İnternet Bağlanana Kadar Zor Bir Süreç Yaşattı!

Türk Telekom firmasından internet hizmeti satın aldım.Taşeron firma üzerinden bağlantı yapmak üzere firma yetkilileri geldi. Bağlantı noktasını bulamadılar. Elektrikçi çağırmamı iletti. Elektrikçi geldi 1 dk içinde bağlantıyı buldu. Taşeron firmayı aradım ve gelip bağlantıyı yaptılar. Akşam mesaj gelerek bağlantının aktive olacağını belirttiler. Bağlantı aktif olmadı.

4440375 üzerinden müşteri hizmetlerini aradım. Sözleşmemin alt yapı kaynaklı iptal olduğunu ilettiler. Süreç başa döndü tekrar sözleşme geldi eski modem iade edildi. 1 aydır hala internetim yoktu. En son 4440375 elit hizmetin olduğunu iletti. Bugün gelerek internetimi yaptılar.

Mehmet 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön