29 Temmuz 2015

Türk Telekom İletişim Firmasıyla İletişim Kurulamıyor!

Mayıs sonunda Türk Telekom Gaziosmanpaşa şubesine bizzat gidip yeni apartmanımız için kutu talebinde bulundum.
10 daireli apartmanımızda 6 kesin abonemiz olduğu halde ilgisiz davranan çalışanlarının ilgisizliği akabinde ulaşabileceğim bir telefon numarası verilmedi.
444144 ü aradım, sonuca ulaşamadım, şikayetimi dile getirdim.
Gaziosmanpaşa şubesinin internette kayıtlı numaralarının tümünün kesinlikle tüm gün cevapsız olduğunu, müşteri, hizmetleri yetkilisi bu hususta hiçbir yardımda bulunamadı.

Arnavutköy'de oturuyorum, talebimin neden geciktiğini açıklamayın, gerçekleştirin.
Taşeron santral yüzünden kopuk bir iletişiminiz ve çökük bir çalışma şekliniz var, esefle kınıyorum!

Orhan 100 Okunma

Cevaplar

  • Orhan 19 Eylül 2015

    Yardım edileceğini umarak haftalardır beklkiyorum, hiçbir değişiklik olmadı. İletişim yok, Türk Telekom da görev yapan bir sürü insanla iletişime geçtik, şikayetler oluşturduk hiçbir işe yaramadı. İşte TurkTelekomun sözde yardım metni ve sonuç.

  • Orhan 29 Temmuz 2015

    Bu güne kadar hiç bu kadar net ve faydalı bir yanıta rastlamamıştım, teşekkür ederim, iletişime geçmenizi bekliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Temmuz 2015

    Sayın Orhan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeliha ÇAMURCU Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön