21 Mayıs 2013

Türk Telekom İki Adet Fatura Geldi!

Biz Ttnet ile süper avantaj paketine geçmiş bulunmaktayız. Bize fatura bedeli 49.90 gelecekken 54.50 gelmiş bulunmaktadır. Ayrıca Türk Telekom dan fatura gelmemesi gerekirken 2 adet fatura geldi. Türk Telekom ve Ttnet müşteri temsilcileriyle 1.30 saat bizi telefonda oyaladılar ve hiç bir konu da yardımcı olmadılar. Türk Telekom u aradığımızda Ttnet'e aktardılar Ttnet tekrar Türk Telekoma aktardı ve sonunda telefonu kapattılar.

Ali 17 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön