25 Ekim 2013

Türk Telekom Hizmet Alamıyorum!

Ankara Susuz Mahallesindeki Kooperatifimizde aylardır alt yapısı tamamlanmış olan TTNET fiber ve ADSL hizmetini halen kullanamıyoruz. Ankara Sincan Telekom Müdürlüğü'ne defalarca başvurduk.

Yetkililer her defasında sorunun Erişim Planlama Müdürlüğü tarafından çözüleceğini ve çözüm sürecini bilmedikleri söylüyor. Bu devirde hala internet erişimi alamıyor olmamız sizce de komik değil mi?

Mahmut 187 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön