31 Mayıs 2013

Türk Telekom Hız ve Kopma Sorunu!

Ttnet e defalarca mail atmama rağmen hiçbir cevap gelmiyor fakat internet için 70 tl para alınıyor az bir meblağ değil hız sürekli düşük ve sıkıntılı kopmalar var yaptıkları reklamlara hiç yakışmıyor 12 aylık taahhüdüm dolar dolmaz kapatacağım zaten ama şu an için hızımda ve bağlantımda çözüm istiyorum alınan paranın hakkını versinler 1999 yılında gibi düşük hızla bağlantı alıyoruz komik insanları yanıltmaktan başka işe yaramıyorlar.

Arkın 13 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön