13 Ağustos 2015

Türk Telekom Hiç Kullanmadığım ve O Şehirde Hiç Yaşamadığım Sabit Hat Numarasına İcralık Borç Çıkard

Adıma kayıtlı bütün cep numaralarına "Türk Telekom icralık borcunuzu %100 faiz indirimi ile ödeyebilmek için lütfen irtibata geçiniz. Tel: 0346 223 ****" şeklinde bir mesaj geldi. Önceleri mesajı dikkate almadım sonra meraktan bir arayayım dedim ve öğrendim ki hiç yaşamadığım bir yerde adıma telefon borcu var bu nasıl olabilir ki? Kars iline ait bir sabit numaraya 2003 yılından icralık 2560 TL'lik borç çıkardılar indirimle 875 TL imiş. Bütün bilgilerim kimlik numaram falan hepsi tutuyor. Muğla / Marmaris Türk Telekom' un iletişim merkezine gittim bu hat benim değil dedim imzamı gösterin dedim yardımcı olmadılar.

Yusuf 156 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf12 Aralık 2015

    Telekom ile görüşmelerden sonra bir yanlışlık olduğunu bildirip sorunu düzelttiklerini bildirdiler ama yaklaşık 4 ay sonra sorunu düzeltmeyip beni icra mahkemesine sevk etmişler. İlgili avukatla tekrar görüştüğümde borcun halen bizde gözüktüğünü ve dosyanın kapanmadığını bildiriyorlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Sayın Yusuf Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeliha ÇAMURCU Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön