16 Haziran 2015

Türk Telekom Hiç Güncellenmeyen Tekno Kumbara!

6 aydır güncellenmesini bekliyoruz. Her aramamızda takip edin güncellenecek falan filan. Dünyanın puanı var hiçbir şey alamıyoruz. Bu stoklar ne zaman güncellenecek. Yoksa milletin puanlarının kullanım süresinin bitmesini mi bekliyorsunuz? Lütfen kalıcı açıklayıcı bir cevap vermenizi çok rica ediyorum. Böyle bir köklü kuruluşun bu kadar çok şikayete maruz kalmasını artık kendime yediremiyorum. Türk Telekom bu duruma düşecek bir kurum değildi.

Konuyla ilgili dönüşünüzü bana güncelleme tarihi vermeniz umudu ile bekliyorum.

Bulent 152 Okunma

Cevaplar

  • Bulent 23 Temmuz 2015

    Cep telefonunu alalım dedik. Bu seferde stoktan kaldırmışsınız. Puanımız yaklaştıkça stoklardan ürünleri kaldırıyorsunuz. Ben bu kadar puanla mama önlüğümü alayım?

  • Bulent 16 Haziran 2015

    Bana tarih verilmediği takdirde bu çözümü daha doğrusu sadece dönemsel güncelleniyor kelimesini asla kabul etmiyorum. Puanlarımızın sürelerinin geçip sıfırlanmasını istiyorsanız ben bu puanların hepsini Telekom a hibe ediyorum! Lütfen artık güncelleme yapın da insanlar rahatça puanlarını harcasın. Puanların silinmesi niyetiniz varsa tüm hukuki haklarımı kullanacağımı bilgilerinize sunarım.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Haziran 2015

    Sayın Bülent Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeliha ÇAMURCU Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön