27 Mart 2013

Türk Telekom Her Yöne 1000 Dakika Yanıltmacası!

T.Telekom Müşteri temsilcisi (TTMT) bir kaç ay faturamın yüksek gelmesinden dolayı beni aradı ve Her Yöne 1000Dk kampanyasından bahsetti. Kampanya Yurt İçi, Dışı ve cep telefonları dahil her yöne arayabileceğim bir kampanya.Gerçekten güzel bir tarife.Yinede telefonda tarifiye geçmeden önce TTMTye ısrarla "her yöne değil mi? sonra bana burası hariç demeyin" sorusuna "Evet efendim her yöne" diyerek cevaplamalarına, tarifemin ilk gününde yaptığım yurtdışı görüşmesinin ardından TTMTyi arayarak ücretsiz olduğunu teyit ettirmeme rağmen faturamda o görüşmeler ücretlendirildi. Neden sorusuna cevap ise "Yurt Dışı Cep Tel Hariç". İtirazım ses kayıtlarına rağmen kabul edilmedi. Şimdi sıra mahkemede.

Hüseyin 1.211 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin03 Nisan 2013

    Cansu Hanım, Sadece size ilginiz için teşekkür etmek istiyorum. Ancak ne yazıkki talebim olumsuz karşılanmış. Nedeni belli olmadan sadece sms ile olumsuz diye geri dönüş yapılmıştır. Yaklaşık 15 yıldır profesyonel Türk Telekom sporcusu olmama rağmen daha öncede belirttiğim gibi konuyu tüketici mahkemesine taşıyacağımı belirtmek istiyorum. Saygılarımla.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Hüseyin Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön