11 Şubat 2014

Türk Telekom Hattımı Kapatmama Rağmen Devamlı Fatura Gönderiyor!

212695**** no'lu hattımı 9 ay önce kapatmış olmama rağmen 200 küsür tl'lik fatura çıkartıldı. Uğraşmak istemediğim için faturayı ödeyerek şikayet dilekçesi oluşturarak kapama işlemini 3 hafta önce tekrar gerçekleştirdim.Buna rağmen hala fatura gönderilmektedir.

Müşteri hizmetlerini aradığımda ise sistem yenilenmesinden dolayı bilgilerinizi göremiyoruz denmekte ki bu devamlı yapılmaktadır. Hattımı kapanmak için mahkeme yoluna mı gitmem gerektiğini yetkililerden öğrenmek istiyorum?

Bora 77 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Bora Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön