29 Ağustos 2013

Türk Telekom Hattımı İptal Etmiyor!

Ev telefonumu iptal için 14 02 2013'te başvurdum. 4441444 den defalarca aranmam sonrasında 6 ay geçici dondurma ve sonrasında sabit ücret olmadan sadece konuştuğumu ödeme kaydı ile iptal başvurumdan vazgeçtim.

Daha sonra hattı kullanmak istemediğim için Temmuzda ilk başvurduğumda ehliyet ile, kimlik ile başvurduğumda ise hattın donma süresi sona ermeden işlem yapılamayacağı belirtildi.

En son 26 08 2013 tarihinde başvurduğumda hattımın iptal sonrası son bir faturayla geleceği belirtildi. Bugün aldığım mesajda ise işlemin henüz gerçekleşmediği ve çağrı merkeziyle yaptığım görüşmeye göre tekrar müdürlüğe gitmem gerekiyormuş. 1 kerede hattı bağlayan Türk Telekom 5 kerede neden iptal etmiyor?

Mehmet 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Mehmet Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön