12 Kasım 2013

Türk Telekom Hattımdaki Arıza Giderilmiyor!

Türk Telekom'un 0342 325**** nolu abonesiyim. Evimizin yanındaki bir binanın yıkımından sonra kopan telefon hattından dolayı telefon irtibatımız kesildi. 06. 11. 2013 tarihinde yaptığım arıza kaydından sonra herhangi bir işlem yapılmadan telefonuma arızanız giderildi diye mesaj geldi.

Müşteri hizmetlerini aradığımda bu mesajın sistem tarafından otomatik gönderildiği söylendi. Arızamız giderilsin de problem değil dedik. Yeniden arıza kaydı yaptık. Bu sefer gelen mesajda ise arızanız kendi mahalinizde olduğu için kendi imkanlarınızla giderin yazmakta. Şimdi soruyorum, sokakta kopan telefon hattını aboneler yapıyor. Arıza giderilmiyorsa, fatura niye gönderiliyor?

Battal 96 Okunma

Cevaplar

  • Battal'ın Teşekkür Mesajı14 Kasım 2013

    sorunumun giderilmesi konusunda yerel birimleri harekete geçirip kısa sürede çözümleyici oldukları için türk Telekom yetkililerine teşekkür ederim.şikayetvar.com a da ayrıca teşekkürlerimi sunarım.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2013

    Sayın Battal Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön