18 Ağustos 2014

Türk Telekom Hattımda Problem Var!

Telefon hattımda bir problem var. Arama sesi geliyor ancak arama yapmıyor.
Türk Telekom'a bunu bildirdim ve ertesi günü "sorun mahalinizden kaynaklanmaktadır" şeklinde telefona kısa mesaj gönderdiler.

Bina girişine kadar bakıp bırakıyorlar. Ancak eve elektrikçi çağırdım ve o da çevir sesi geldiğine göre tesisatta problem yok, bizim yapabileceğimiz bir şey yok dedi.

Sonuç olarak Türk Telekom kendi verdiği hizmetin arkasında durup da sorunumu çözmüyor. Defalarca arıza kaydı bırakmama rağmen sonuç aynı. Çok hızlı bir şekilde, sorun sizden kaynaklanıyor şeklinde dönüş geliyor.

Hacer 1.499 Okunma

Cevaplar

 • Hacer'in Teşekkür Mesajı26 Ağustos 2014

  Sorun giderildi. Ancak, arıza kaydı bırakma bölümünde bir problem olduğu görülüyor. Ben bu problem için yaklaşık 6-7 kez arıza kaydı bırakmama rağmen hiç ilgilenilmiyordu. Normalde bir insan bu kadar ısrarlıysa biraz daha dikkatli incelemek ve müşteriye yardımcı olmak gerekir. Sorunun çözülmesi tamamen bu site aracılığı ile daha yetkili kişilere ulaşma yoluyla oldu. Bu yolu kullanmasaydım hiç bir ilerleme kaydedilemeyecekti. Şikayetvar sitesine ve Türk Telekomdan Pelin Hanıma Teşekkür ederim.

 • Hacer22 Ağustos 2014

  Çözüm yok. Sadece ilgilendik mesajı vermek adına aradılar. Sonuç yok, ilgi yok, çaba yok.

 • Hacer19 Ağustos 2014

  Bilgilendirme yapıldı ancak sorun çözülmedi. Dün telekomdan arayıp geldiklerini ancak beni evde bulamadıklarını söylediler. Ben de ertesi gün için işten izin alıp evde olabileceğimi söyledim ve bana bugün için randevu verdiler. Ancak gelen giden olmadı. Bu kadar terbiyesizlik olmaz artık. Ben her gün işten izin alamam ki... Randevu veriyorsanız geleceksiniz... Arayan numara 0312 3170132 ancak geri aradığımda düşmüyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Ağustos 2014

  Sayın Hacer Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön