24 Aralık 2014

Türk Telekom Hattım Hala Yapılmadı!

Telefon hattım mayıs ayından beri çalışmıyor tam 8 ay oldu. Bu nasıl bir arıza ki bu kadar zamandır yapılmıyor. Ben beklemekten bıktım. Yapılsın artık şu arıza. Üstelik bu çalışmayan hatta hala fatura gelmeye devam ediyor. Müşteriye karşı bu kadar duyarsız olmak ne kadar doğru. Ben Bahçesaray'da öğretmenim ve bu hattı kullanarak öğrencilerime soru ve test indiriyordum fakat çocuklarım 8 aydır mağdur.

Ali 1.393 Okunma

Cevaplar

  • Ali 03 Ocak 2015

    ben hayatımda bu kadar ilgisiz bir firma görmedim. 9 aydır yapılmayan bir hat var ortada.

  • Ali 03 Ocak 2015

    Kader hanım 10 gün olmuş hala incelenmedi mi bu bıktım ben artık beklemekten çözün artık şu arızayı tam 9 ay oldu biraz insaf lütfen.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Aralık 2014

    Sayın Ali Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön