27 Eylül 2014

Türk Telekom Hattım 10 Aydır Kapalı Ama Paralarını Alıyorlar!

Çorlu'da ikamet ediyorum. Yaklaşık 10 aydan beri ev telefonum çalışmıyor. Hiç aramadıysam 10-15 kez arıza ile ilgili Telekom'u aradım. Bana her defasında arıza kaydınız alındı dediler. Sonra mesaj geliyor telefonuma arıza kendinizden kaynaklanıyor diye. Kaç kere elektrikçi geldi baktı. Sizin kapıya gelen hattınızda ses yok Telekom'la görüşün dedi onlarda.

En sonunda geçen ay şikayet olarak bildirim yaptım. Bu sefer de gereken yapılacak dediler. Bu sefer de bırakın mesaj gelmesini hiç sesleri çıkmadı. Türk Telekom benden her ay telefon ve internet parası alıyor. Ama kullanamadığım hizmetin parasını aldıklarından hiçte rahatsız değiller.

Ahmet 188 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 08 Ekim 2014

    Bugün 8 ekim 2014. 27 eylül de yazmış olduğum şikayetimde bir milim ilerleme yok. Sizler büyük şirket sahibi olabilirsiniz ama kaliteniz sıfır.

  • Ahmet 27 Eylül 2014

    Zekeriya bey ben bu ifadeleri defalarca zaten telefonda duydum. Ama sonuç elde edemedim. Sizin bir farkınız olur mu bilemem ama ciddi güven kaybına uğradım. Dile kolay 10 aydır evde telefon çalışmıyor. Yaklaşıkta 1,5 aydır internette kesildi. birincisi bu sorun ne zaman çözülecek? İkincisi bunca aydır aldığınız fatura bedelleri ne olacak?

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2014

    Sayın Ahmet BEY, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön