29 Mart 2013

Türk Telekom Hattı Kapattık Sandık Ama Kapatılmamış!

0212 477 **** nolu telefonu kapatmak için başvurduk kapatılmayıp dondurulmuş. Hattı kapatmayın diye telefon üstüne telefon yağdırıyorsunuz ama hattı bilgimiz dahilinde olmadan açtığınızda bir kere bile aramıyorsunuz işinize böyle geliyor. Kapattığımız zannettiğimiz hatta bide baktık fatura geldi.

Koskoca Türk telekom müşteri memnuniyet sağlayamıyor gelen faturalar bizi batırmaz sizi de zengin etmez ama ortada bir haksızlık var bunu belirttiğimizde mahkemeye verin diyorsunuz ne kadar kolay. Hattı kapatmak istedik başımıza gelmeyen kalmadı.

Mihriye 112 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın Mihriye Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. www.sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin kayıtta yer alan irtibat numaralarından size ulaşılamamıştır. İletişim bilgilerinizi [email protected] adresine ilettiğiniz takdirde en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön