13 Mayıs 2013

Türk Telekom Hattı Kapatmayıp Bir de Fatura Göndermişler!

Şikayet Var üzerinden gönderdiğim şikayete cevap verdi Türk Telekom, iyi güzel ancak başvuru üzerine hattı kapatmadıkları gibi bir de kullanmadığımız telefona fatura göndermişler. Mart 2013'te kapanması gereken telefonumuzu kapatmadıklarını öne sürüp, Mart sonunda taşındığımız eve ait Nisan 2013 faturayı göndermişler.

Nisan ayında biz belirtilen adreste yoktuk bile, kaldı ki hattın Mart ayı içerisinde kapandığı şikayet kapsamında Türk Telekom yetkilisi beni arayarak söyledi. Yok neymiş hat kapandı ama adınıza fatura gelebilir, yollamayın o zaman kardeşim kapandıysa, meblağ 5 TL bile olsa ben bu meblağı ödemeyeceğim.

Özgür 63 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Özgür Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebinize ilişkin inceleme sonuçlanmış olup, ayrıntılı bilgiyi tarafınıza iletmiş bulunmaktayız. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön