23 Nisan 2013

Türk Telekom Hattı Kapatmak Yerine Dondurmuş!

2012 yılında kapattırdığımız telefonumuz kapanmayıp dondurulmuş ve 6 ay sonra aktif hale gelip fatura işlemeye devam etmiş. bu ay 17 tl yazan bir fatura geldi ama Telekom a gittiğimde 61 tl fatura çıkardılar!!! Biz kapanmasını istedik sayın Telekom dondurmuş!!!!O ücreti ödedim ve kapanması için YİNE!!! başvurduk. o ücret çok para değil ama o ücretin iadesini istiyorum. mühim olan para değil saf yerine konulmak. Ücret iadesini istiyorum vede kapansın o hat!!

Uğur 98 Okunma

Cevaplar

 • Uğur29 Nisan 2013

  1758141 nolu şikayet kaydımı henüz cevaplamadınız cevaplamadığınız givi aramadınız bile tekrar incelemeniz için şikayetimi yineliyorum!

 • Uğur25 Nisan 2013

  Hala cevaplamanızı bekliyorum!

 • Uğur24 Nisan 2013

  Sayın telekom yetkilisi; siz cevap verme gereği duymadınız ama müşteri hizmetlerini arayarak bilgi aldım. Sorun bulunmamakta diye çözümlemişsiniz. Bunu neye göre yaptınız? Açıklama istiyorum. Kapandı denilen hat donduruluyor ve tekrar açılıp 61 tl ücret istiyorsunuz. Geliboludaki müdürlüğünüzdeki çalışanlarınızın beceriksizliğini abonelerinizden mi çıkartıyorsunuz? Bİ müfettiş gönderin müşteri ilişkilerinde oturan el örgüsü ören hanımefendi kimsenin yüzüne bakmadan işlem yapıp sonra milleti böyle ücret ödemeye mahkum eden o çalışanınız iş yapar belki biraz. Geri dönüş yapma gereği duymadığınız her gün için şikayet yazıcam ve olumlu dönmemesi durumunda tüketici hakem heyetine gidicem ve sosyal medyada kötülemeye karalamaya başladım firmanızı. 1 kişi önemli değil sizin için belki ama büyütücem bu olayı bilginize. o hat kapanıcak ve ücret iadesini yapıcaksınız.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

  Sayın Uğur Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Cansu AYAR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön