30 Ağustos 2013

Türk Telekom Hattı Kapatırken Günlerce Uğraştırıyor!

Telefon ve internet kaydı alırken hiçbir şart koşul aramadan hemen 1 iş günü içerisinde açılan telefon ve internet ne yazık ki kapatılırken günler sürüyor. Üstelik 1 ay içinde hem 15'inde hem 28.'inde fatura kesiliyor.

Bunu Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayıp azıcık ses çıkarınca yanlışlık olmuştur gidin düzelttirin diyorlar. Bir kere hiç kimsenin bir birinden haberi yok. Bayilere gidiyoruz biz işlem yapamıyoruz genel müdürlüğe gidin diyor. Gittiğim genel müdürlük Ankara Ulus Merkez oradakiler de bayiler her türlü işlemi yapar diyor ama işlem yapabilen yok. Cidden çileden çıkmamanın imkanı yok.

Gamze 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın Gamze Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yılmaz Anıl ŞEN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön