20 Ocak 2014

Türk Telekom Hatalı Fatura Kesti!

216 380 **** numaralı hattıma 395 TL fatura geldi. Türk Telekom gidip yaptığım araştırma sonucu dokümana bakılarak sadece bir numaranın 1000 kontör harcadığı ve aynı dakika içerinde olduğu görüldü numaranın takıldığı tespit edildi. Ancak tarafıma çıkan faturamın ödenmesi gerektiğini ödenmediği takdirde mağdur kalacağımı bildirdiler.

İş yeri söz konusu olduğu için kendimden kaynaklanmayan bir sorunun parasını ödemek zorunda kaldım. Hatanın ne zaman düzeltilip tarafıma ödeneceği konusu belli değil ve maddi olarak çok zor durumda kaldım bu konunun kısa zamanda netleştirilmesini istiyorum.

Hasan 39 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 02 Mart 2014

    çözümlenmemiştir.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Hasan Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön