27 Ağustos 2013

Türk Telekom Hat Taşıma Problemi Yaşatıyor!

Çekmeköy'de yeni taşındığım eve 3 aydır hat taşıma problemiyle uğraşıyorum. Ne karşımda bir muhatap bulabiliyorum ne bir hizmet. İptal etmiyorsunuz, fatura gönderiyorsunuz.

Türk Telekom Ümraniye Planlama bölümünde çalışan arkadaşlar kadar sanırım ilgisiz kimse yoktur. En azından yanınıza gelen insanların yüzüne bakın sorunlarıyla ilgilenin. Hat taşıma problemiyle ilgili gittiğimde verilen cevap bekleyeceksiniz başka çareniz yok. Ama her ay gelen fatura 85 TL.

Müşteri hizmetleriyle görüştüğüm zaman sadece şikayet kaydı açıp açıp duruyorlar.Kötü bir planlama sisteminiz var. Ümraniye Telekom'un telefonlarını açan bile yok. Verdiğiniz hizmet çok çok kötü.

Metin 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Sayın Metin Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön