13 Şubat 2014

Türk Telekom Hat Taşıma Derdi Bitmiyor!

Bundan iki hafta önce, taşındıktan sonra telefon sabit hattımın taşınmadığı için mağduriyetimi içeren bir şikayet yazmış idim. Şimdi ise aynı dertten kız kardeşim muzdarip. Ahmetler postanesine bağlı Ankara Mamak semtinde Akşemsettin Mahallesinde 3 aydır aktif ikameti bulunmasına rağmen taşındığı yerdeki sabit hat ve internet bağlantısını bir türlü yeni ikametine aldıramadı.

Bu taşıma işi bu kadar büyük bir iş midir Türk Telekom için? Nasıl giderilir ? Çaresi nedir? Bunu hiç mi bilen kimse yoktur? Mağduriyetimizi bir kez daha arz ederim.

Ahmet 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Sayın Ahmet Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön