04 Şubat 2014

Türk Telekom Hat İptali Sonrası Mağdur Ediyor.

Türk Telekom'un uzun yıllar abonesiydim. Faturalarımız düzenli olarak ödendi. En son temmuz ayında başka bir servis sağlayıcıya geçtik. Türk Telekom sözleşme iptalinde bize verilen dökümde yazdığı üzere göndermesi gereken ek faturayı göndermedi. Üstüne aradan 7 ay geçtikten sonra icraya verdi, hiçbir bildirimde bulunmadan. Bize herdaim ulaşabilen Türk Telekom birdenbire iletişim bilgilerimizi kaybetti!

3 defa müşteri hizmetleri ile görüştüm. İlk şikayet kaydı ile sonuç varmış ama yine bildirim yok. Her halde gaipten haber alacağımızı düşünüyorlar.

Ebru 83 Okunma

Cevaplar

  • Ebru05 Şubat 2014

    Günaydın Şikayet Var sitesi sayesinde bize dönüş yapıldı.Ama sıradan,beylik cevaplar.Ve sonuç ödemek zorundasınız... Biz borcumuzdan şikayetçi değildik, sadece bildirim yapılmaması ve üstüne üstlük icralık duruma düşülüp, dosya masrafları ile borcumuzun şişirilmesine tepkiliydik.Sonuç sıfır.Dediğimiz gibi Allah Türk Telekom ve onun müşteri ilişkileri uzmanlarının eline düşürmesin!!!

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın Ebru Ayla Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön