13 Şubat 2013

Türk Telekom Hat Dondurma Talebine Rağmen Faturalar Çıktı!

Sabit numaramı kullanmadığım için kapattırmak istedim. İşleme alındıktan sonra müşteri hizmetlerinden arandım.Hattı 6 ay boyunca dondurabileceğimi ve bu süre içinde hiçbir ücret ödemeyeceğimi belirttiler.Ben de kabul ettim.2 ay sonra başka bir hattım için işlem yaparken merakımdan dondurulduğunu düşündüğüm hattımı sorgulatarak aslında hiçbir işlem yapılmadığını ve hattın sabit ücretlerinin tarafıma yansıtıldığını öğrendim.

Bunun üzerine 1-343175**** numaralı bir şikayet dilekçesi oluşturdum.Ancak konu tamamen çözülmedi.Konunun detaylarını Erenköy Telekom Müdürlüğü'ndeki yetkili kişiler biliyor.Ancak iletişim için bana verdikleri 4 tane sabit hattın hiçbirine bakılmıyor.Ulaşamıyorum.

Ferhat 77 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2013

    Sayın Ferhat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Şikayetvar.com aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeynep GÖR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön