31 Ağustos 2013

Türk Telekom Hat Çekimi İçin Bekletiyor!

Yeni inşa edilen bir eve taşındım. Türk Telekom'a telefon ve internet nakli için gittiğimde binada telefon kutusunun bulunmadığını ve bu işlemin gerçekleşmesi için de 2-3 ay beklemem gerektiği söylendi. İnternetten bu konuyu araştırdığımda ise insanların mağdur edildiğini, verilen dilekçelerin de geçiştirildiğini öğrendim. Ev telefonu ve internet benim için çok önemli. Engelli bir vatandaşım ve nöbet geçirebiliyorum. Bu gibi durumlarda telefon benim için hayati bir öneme sahip. En kısa sürede oturduğum binaya telefon kutusunun konulmasını ve mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Engin 548 Okunma

Cevaplar

  • Engin 10 Eylül 2013

    Telefonla arandım. Adres bilgileri alındı ve işlemin hızlandırılıp hızlandırılamayacağı hakkında bilgilendirileceğim söylendi. Fakat dönüş yapılmadı. Konunun geçiştirilmek istenmesinden dolayı beni aradıklarını düşünmekten kendimi alıkoyamıyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Sayın Engin Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yılmaz Anıl ŞEN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön