15 Temmuz 2014

Türk Telekom Hat Bağlantısını Yapmıyor!

Telefon hattı çekmek istediğim eve Türk Telekom bağlantı yapmıyor. Sudan bahanelerle "Ne zaman bağlantı yapılacağı belli değil" deniliyor. Bulunduğum apartmana hat çekmiyorlar, sürekli geciktirip duruyorlar. Türlü türlü bahaneler üretiyorlar. Telefon hattını çekmedikleri için mağdur oldum. TTNET'ten yardım talep ediyorum.

Muhammed 1.908 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed 16 Temmuz 2014

    Herhangi bir gelişme olmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön