20 Aralık 2014

Türk Telekom Hat Bağlantısı Yapılmıyor!

6 ay önce yeni taşındığımız binaya daha önce bulunan telefon aboneliğimizi nakil ettirmek istedik fakat nakil işlemi önce şebeke sorunu var denilerek daha sonra binada telefon kutusu yok denilerek nakil işlemi gerçekleşmedi. Nakil işlemini yapamadığımız için aboneliğimizi iptal ettirmek zorunda kaldık.

Kasım ayında tekrar Türk Telekom Müdürlüğüyle görüşüldü fakat yetkili kişiler gelecek denilmesine karşın hala gelen giden olmadı. Binaya telefon hattı çekilemediği için internet erişimi de sağlayamıyoruz. TTNET'le görüşme gerçekleştirdik fakat onlarda önce Türk Telekom'un telefon hattı çekmesi gerektiğini söylediler.

Salih 1.264 Okunma

Cevaplar

  • Salih26 Aralık 2014

    Öncelikle ilginiz ve alakanız için teşekkür ederim. 22.12.2014 Pazartesi günü binaya hat kablosu çekildi fakat gelen yetkililer biz kabloyu çektik, bağlantı için 2 gün sonra gelecekler gelmeden önce de sizi arayıp bilgi verecekler denildi ama 4 gün oldu yine kimse gelmedi bina bağlantısı için!

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Aralık 2014

    Sayın Salih Sercan Yüksektepe, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zekeriya AY Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön