18 Eylül 2013

Türk Telekom Hat Bağlantı Sorunu!

Nakil işlemi için başvurdum ve aradan 1 kaç gün sonra ekipler geldi hattı bağlamak için ve ve sizin dairenin hattı yok dediler elektrikçi çağırıp hat çektirmemi söylediler. Hattı apartman kutusuna kadar bağlayıp hattı açtılar. Ben bir hafta boyunca elektrikçileri bekledim adamlar yoğun olduklarından benim işe bakamadılar ve Türk Telekomu aradım bu işi onların halletmesini istedim.

Onlar biz yapamayız biz iç tesisata bakamayız dediler bende kapatın o zaman telefon deyince tamam ekip gönderelim dediler. Ekip geldi ve daireye girdiler 5 dakika içinde sizin dairenin hattı var ya nasıl bulamamış o ekibin yapamadığına bizi gönderiyorlar zaten dediler ve benden 10 TL arıza ücreti aldılar.

Hasan 63 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Hasan Engin Bey , Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yunus Emre TOPAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön