24 Ekim 2013

Türk Telekom Hala Nakil Yapmadı!

İlk olarak 24 mayısta 252512**** numaralı telefonumla ilgili nakil talebimi yaptım ama çeşitli bahanelerle bu nakil gerçekleştirilemedi. Tüm yapılması gerekenler yapıldı ama hala telefon naklim gerçekleştirilemedi! En son kepçeyi de ben bulayım yeter ki o direği dikin dediğimiz de halloldu bilin, yarın geliyoruz diye giden ekip gideli 4 haftayı geçti.

Cep telefonlarından ulaştığım yetkililerin tamamlarına rağmen hala işlemim yapılamadı. Kimse ödenek demesin, kuzu kuzu yatan direk ve kabloları gördüm. Şikayet kaydı oluşturmaktan bıktım usandım. Yapın artık işinizi Türk Telekom!

Av. 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ekim 2013

    Sayın Tuğçe Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Onur AKIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön