30 Ağustos 2013

Türk Telekom Hala Nakil Yapamadı!

Aydın Merkez ilçesi Türk Telekom yaklaşık 3 ay önce yapmış olduğum nakil talebi halen gerçekleştirilememiştir. Taşındığım binanın yeni olduğu nedeni öne sürülerek hat çekilmesi işleminin belirsiz bir
süre zarfında olacağı söylenmiş ve tarafıma net bir bilgi verilememiştir.

İzmir'den Aydın'a nakil edilmesini istediğim hattımın 3 aylık süre içinde bir adım yol alamaması tarafımı son derece mağdur etmektedir. Altyapı ve kutu sorununun bir an önce çözülerek nakil başvurumun sonuçlandırılmasını talep etmekteyim.

Fevzi 55 Okunma

Cevaplar

  • Fevzi31 Ekim 2013

    31.10.2013 ve hala hattım açılmadı. yaklaşık iki aydır bir kablo ve kutu problemini çözememiş olmanıza inanamıyorum. Koskoca iletişim tekelinin böylesine basiretsiz olması gerçekten son derece hayret verici.

  • Fevzi18 Eylül 2013

    20 gün geçmesine rağmen talebim ile ilgili henüz bir sonuç alınamamıştır. yapılacak işlemlerin hızlandırılarak bir an önce yapılmasını ve hattımın açılmasını talep ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Sayın Fevzi Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Yılmaz Anıl ŞEN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön