24 Ocak 2014

Türk Telekom Hala Fatura Gönderiyor!

Uzun zamandan beridir ablamın üzerine olan hattı kendi üzerime aldım ve başka servis sağlayıcıya geçmeye karar verdim. Türk Telekom bana 3 ay beklemek zorundasınız dedi neyse dedim 3 ay bitti ve ben başka servis sağlayıcıya geçtim bana bugün fatura gelmiş gelen fatura 5. olacak ödersem ben ödedikçe faturamı gönderecekler. 444 1 444'ü aradım şimdi 10 dk bekledim açan yok. Yeter ya vallahi yeter ya faturaya bakın ya kasım 29 aralık 29 diye kesip göndermişler bir de 10,72 bu gün gelen faturayı da ödedim. Şimdi hakkımı helal etmiyorum!

Bülent 142 Okunma

Cevaplar

  • Bülent 31 Ocak 2014

    İnsanları biraz daha fazla düşünmelerini isterdim fiyatlar hizmet kalitesi vs her şey protokol değil..

  • Bülent 24 Ocak 2014

    Onur beye teşekkür ederim aradı durumu uygun bir dille anlattı ama genede bana 00,2 kuruşluk gecikme gibi bir fatura çıkabilirmiş :) uyardı! rica ediyorum çıkmasın :) gülüyorum bu sisteme ya kuruşlar var vergilendirme var abonelik var geçmiş faturalar geliyor aklıma ve artık daha makul fiyatlarla gelmenizi temenni ediyorum 20 ay sonra görüşmek umuduyla... Açıkçası Şikayet var. com olmasa halimiz nice olacak.. telefonla çağrı merkezin de beklemek kötü 10 dk dan fazla hemde salıcakla kalın..

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın Bülent Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Onur AKIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön