16 Nisan 2013

Türk Telekom Haksız Ücret Alımı!

Türk telekomdan internet taahütüm vardı ve bu taahhütün bittiğine dair ttnet ten mesajlar geldi.03.06.2013 tarihinde internet üyeliğimi iptal ettirdim ve sorduğumda hiç bir borcumun çıkmayacağını söyledier.Bugün tt netten 167 tl fatura çıktı taahütten önce iptal ettirdiğim için.

Bununla ilgili bana hiç bir uyarıda bulunmadan hattımı iptal ettiler.Taahhüdümün bitiş tarihiyle ilgili müşteri hizmetlerinden 2 farklı kişiyle görüştüm ikiside ayrı ayrı tarihler verdi. Bununla ilgili nereye şikayet ediceğimi sorduğumda mahkemeye başvurmam gerektiğini söyleyip başından attı. Böyle büyük firmaların bu kadar ufak işlerlerden para kazanmaya çalışması gerçekten çok komik.Mahkemeye kadar vericeğim.

Orçun 279 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön