05 Aralık 2014

Türk Telekom Haksız Kazanç!

2011 Yılında kapanan ve son faturaları da ödenmiş olmasına rağmen Türk Telekom bana halen alacağı olduğunu iddia eden mesajlar atıyor. Nasıl bir terbiyesizlik nasıl bir utanmazlık anlamıyorum 4 Yıl önce kapanan hatlar için bir zamanlar alacağınız var diye SMS atan bir firma şimdi utanmadan borcunuz var diyor ve bundan tam 4 yıl önce kapanan hatlar için huzurumu bozuyor, beni tahrik ediyorlar gerçekten rahatsız ediyorlar.

Yine Türk Telekom klasiği, yine aç gözlülük. Bu konuda karşımızda muhatap bile yok. Düşünün bir Telekom firması bu kadar yerlere düşer mi?

Zafer 1.418 Okunma

Cevaplar

 • Zafer11 Aralık 2014

  Hala ses yok

 • Zafer05 Aralık 2014

  Bu firmaya biri dur demeli sanırım asıl yetkililerde göz yumuyor bunlar diledikleri gibi at koşturuyorlar.

 • Zafer05 Aralık 2014

  Klasik çözümsüzlük cevaplarınız bunlar biliyor musunuz? sadece insan mağdur edebilirsiniz..

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Aralık 2014

  Sayın Zafer Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Pelin ÖCAL Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 8 786 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 306 07 32 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizden “Tüketici Şikayetleri”ni tıklayarak ilgili form üzerinden iletebilirsiniz - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön