17 Nisan 2013

Türk Telekom Haksız Kazanç!

Bir yıl önce limitsiz yalın hat bağlattım. Aylık 60 lira öderken bugün gelen mesajda 77 lira borcum olduğu mesajını aldım. Bir yıllık taahütünüz bitti, otomatik normal tarifeye geçtiniz için ücret arttı dediler. Taahhüt sonrası kapatma yapmayacaksanız onayım olmadan anlaşmamızdan fazla bir parayı nasıl olur da ödemeye zorlarsınız?

Eğer 1 yıl dolduysa arasınız yeni teklifinizi yaparsınız ben onaylar isem devam ederiz dedim. Bana yeni kampanyalar ile zararınızı telafi etme gibi bir teklifte bulundular. Ayın 17 sinde iptal ettirdim. Ay sonunda 77 lirayı benden alacaklarmış 13 günlük parayı iki ay sonra geri vereceklermiş.

Taner 43 Okunma

Cevaplar

 • Taner17 Mayıs 2013

  Türk Telekom TTNET birimi halen şikayetimi dikkate alıp çözüme ulaştırmıyor.

 • Taner14 Mayıs 2013

  Firma doğru söylemiyor. Beni arıyanlar hiç yardımcı olmadı. Bilgilendirme dedikleri şey: haksız olarak benden aldıkları parayı geri vermemek için bir sürü laf kalabalığı. Ne söylerseniz söyleyin firma haksız olduğunu kabul etmiyor. TTNET beni çok mağdur etti ve psikolojik olarak çok sıkıntıya soktu.

 • Taner13 Mayıs 2013

  Firma beni aradı fakat beni yanlış yönlendirip laf kalabalığı yaparak, istedikleri gibi görüşmeyi sonlandırdılar. Sonuç olarak bana yardımcı olmadılar ve paramıda iade etmiyorlar.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön